Tehnoloogia

Kuidas me seda teeme?

Hüdrograafika Disaini kogenud meeskond on spetsialiseerunud vesiprindi tehnoloogia abil erinevate detailide disainimisele. 

Vesiprindi tehnoloogia seisneb uue disainilahenduse loomises pea igast materialist ja iga kujuga tootele või asjale. Spetsiaalne kile ehk muster kantakse vee survejõu abil detailile. Eelnevalt tuleb detail töödelda: lihvida, kruntida ja värvida mitu kihti alusvärviga. Peale eeltööd saab teostada dippimise kus kantakse muster detailile. Peale dippi ja kuivatusprotsessi on detail valmis viimistluseks. Viimistluseks kasutatakse erinevaid lakke vastavalt materialile ja kliendi soovile. Lõppviimistluseks saab teha ka poleerimist või matistamist. 

Vesiprinti saab kanda pea kõikidele pindadele (nt. plastik, klaasfiiber, puit, keraamika ja metall). Üldjoontes on vesiprintida võimalik kõikidele pindadele, mis kannatavad kokkupuudet veega. 

See võimalus laseb kasutada fantaasiat ning trükkida soovitud pinnale ükskõik millise mustri. Tänu sellisele tehnoloogiale saame kasutada detailide viimistlemisel unikaalset lähenemist andes soodsalt  silmapaistva ilme. 

Tutvustav video EU parimatelt. >>>

Vesiprindi nakkuvus on väga oluline ja tuleb kasutada tihti erinevaid tehnikaid tagamaks head tulemust. Vesiprint nakkub ka otse ilma eeltööta teatud tüüpi plastikutele ja ka nt plasti dip värvile. 

Viimistletud vesiprint on vastupidav äärmuslikele temperatuuridele (-45 C kuni +150 C), talub survepesu, pikaajalist kokkupuudet UV-kiirtega ja vibratsiooni.

Back to Top