Teenused

Vesiprindiga katmine

Tegeleme uudse disainilahenduse levitamisega! Kanna muster ükskõik millisele detailile, ükskõik kui keerulise kujuga ja ükskõik milline muster! Meie abiga saate oma disainimuredele lahenduse! Oleme Eesti parimal tasemel vesiprindi disainerid. Katame detailide pealispinna vesiprindiga, muudame need elavaks ja eriliseks!

Oleme teostanud väga palju erineva iseloomuga projekte, seega meie meeskond on kokku puutunud kõikvõimalike erinevate olukordadega. Vahel tuleb teostada mitu dippi ja vahel mitu korda katmist. Üks mis kindel – Ükski detail ei jää dippimata! 

Kõik detailid on erikujulised ning nende dippimisel tuleb läheneda igale detailile individuaalselt seega on väga raske määrata kõikidele detailidele kehtivat hinnakirja. Hinda määrab ka suures osas projekti suurus, ehk suurtes kogustes on soodsam. Allpool selgitused hinna kujunemisest ning mõned hinna näidised. Elavdame toodete disaini! 

Hüdrograafika Disaini meeskond pakub ka erilahendusi ehk mitme kordseid dippe või erivärve ja erilisi lakke.

Peagi saadaval uudseks viimistlus võimaluseks  keraamilist lakk cerakote mis tagab toote välispinna ekstreemse taluvuse. Sh mustri säilivuse.

Lisaks teostame ka traditsioonilisi värvi ja lakkimistöid kõikidele detailidele nt. mototehnika, autod, korpused, mööbel jne.

Eeltööd ja värvimine

Eeltööd

Eeltööd tuleb teha pea igal detailil mida värvida või dippida. Mõned üksikud materialid on mis ei nõua muud eeltööd peale puhastuse. Eeltööks nimetame pinna korrastamist/silumist kas pahtliga vm, karestamist jne. Mõni material nõuab ka eritöötlust. 

Värvimine

Värvimine on oluline dipi nakkuvuse tagamiseks enamus materialidele. Tulemus sõltub suuresti eeltöö tulemusest. Antud töö sisaldab endas enamasti ka katmist teibi või paberiga. Vahetult peale värvimist toimub ka kuivatusprotsess.

Viimistlus võimalused

Lakkimine

Kas tegemist on värvimisega või vesiprindiga disainimisega, igal juhul on vajalik lõpptulemuse säilitamiseks viimistleda pind lakiga. Lakke on palju erinevaid. Enamlevinud valikute seas on matt, läikiv või ekstra tugev antiscratch lakk. Meie kõik kasutatavad lakid on UV kindlad.

Cerakote

Kui on soov saada eriti tugevat ja pea, et kulumiskindlat viimistlust siis on võimalik pinnad katta kas epoga või keraamilise lakiga cerakote. Cerakote lakk moodustab ülitugeva keraamilise kihi pinnale. Pind on 100% kriipimiskindel ja väga roostekindel. Saadaval matt ja läikiv. Lahendused sobivad näiteks töötasapindade või välispaneelide katmisel. 

Hinna kujunemine

Hinda on väga keeruline detaili kaupa määrata. Kõik oleneb eeltöö suurusest ja värvivalikust ning samuti ka detaili keerukusest ja kogusest. Alati ei ole odavaim lahendus parim, selle on ära tõestanud ka praktika. Siin kirjutame välja mõned hinnanäited enim levinud dippidest.

 

  • Motokiiver - 100€
  • Antitiib/diffuusor - 150€
  • Autosalong 6 detaili - 250€
  • Kaamera korpus 200tk - 10€/tk
  • Kapiuks 60x60cm 10tk - 50€/tk
  • Suured projektid - al. 50€ m2

NB: Hinnad on indikatiivsed, info saamiseks saada päring kontaktide lehelt.

Back to Top