VALI OMA ALA PARIMAD DISAINERID!

Hüdrograafika Disain on spetsialiseerunud vesiprindi tehnikatele, mida kasutatatakse erinevate kolmemõõtmeliste pindade katmiseks spetsiaalse kilega. Vesiprinti saab kanda pea kõikidele pindadele (nt. plastik, klaasfiiber, puit, keraamika ja metall). Üldjoontes on vesiprintida võimalik kõikidele pindadele, mis kannatavad kokkupuudet veega. See võimalus laseb kasutada fantaasiat ning trükkida soovitud pinnale ükskõik millise disainilahenduse.

DISAINI MÖÖBLIT!

Hüdrograafika Disain aitab Teil oma mööblitööstuse muuta unikaalseks! Kas olete kunagi näinud üleni kõrgläikes marmorist kööki? Vaevalt! Meiega on see võimalik!

VANA UUEKS!

Kõike vana saab muuta Hüdrograafika disaini abil uueks! Löö särama oma vanad vaasid ja tee need lahedamaks unikaalsete mustritega. See toob neile kindlasti uue elu sisse!

DISAINI TOOTEID!

Kõik tooted müüvad paremini kui disain on erinev ja oma brändiga. Loo omale uus tooteseeria ja tõusta müüginumbrid kõrgustesse!

TUUNI SÕIDUKIT!

Muuda eriliseks ja ägedaks oma hobisõiduk või igapäaeva liikur! Hüdrograafikaga lisad tsikklile ägeda camo mustri ja tulemus on suurepärane!

LAHEDAD VÕIMALUSED TOODETE DISAINIMISEKS!

Mõned head partnerid keda julgeme kõigile soovitada!

2000
Tegutsenud alates
Vähemalt 200 edukat koostööd
0
Üle 3000 dipi tehtud
Sten Jõemets
Dippimine
Mis pidi detaili dippida või kas üldse ühe dipiga saab? Mis kile, millele see külge hakkab? Oleme kõike seda u. miljon korda katsetanud. Loome midagi uut ja ilusat!

HÜDROGRAAFIKA DISAIN

Suurim rõõm on klientidele pakkuda võimalust saada osa millestki nii unikaalsest ja ägedast. Saame alati kokkuleppele, meil on alati parimad hinnad ja kvaliteet. Disainime koos!
Sven Jõemets
Materialid ja viimistlus
Oleme alati kliendile sobiva lahenduse leidnud. Olgu selleks kõrgläikes lakk või käsitsi matistatud korpuse detailid. Super tulemuse nimel!

VÕTA ÜHENDUST!


ASUME TALLINNAS

Back to Top